Sef cabinet presedinte holding

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting – lider in recrutarea personalului, la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant: SEF CABINET PRESEDINTE HOLDING.

COMPANIA:
- Un Holding, care activează cu succes în domeniile: Alimentaţiei Publice, Comerţului cu amănuntul, prestării Serviciilor de Consultanţă, Distributie, Constructii si altele.

RESPONSABILITĂŢI:
- Recepţionarea rapoartelor cu privire la îndeplinirea deciziilor Administraţiei companiei;
- Asistarea Directorului General în activitatea sa zilnică;
- Elaborarea proceselor verbale ale şedinţelor Administraţiei Companiei şi aducerea la cunoştinţă a persoanelor responsabile cu privire la deciziile administraţiei şi termenele de îndeplinire ale acestora;
- Monitorizarea posturilor vacante din cadrul fiecărui departament;
- Redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Participarea la elabortarea diverselor rapoarte, analiza si monitorizarea acestora;
- Gestionarea documentelor de interes general al întreprinderii;
- Indeplinirea unor atributii aferente activitatii de Resurse Umane

CERINŢE FAŢĂ DE CANDIDAŢI:
- Experienţă la un post similar, min. 2 ani;
- Studii superioare (Economie, sau Psihologie, sau Juridice);
- Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: Română, Franceza, Engleza;
- Cunoştinţe avansate de operare PC;
- Abilităţi de organizare;
- Spirit creativ;
- Abilităţi de analiză;
- Cunoştinţe de gestiune.

COMPANIA OFERA:
- Conditii de munca attractive,
- Salariu motivant + pachet social extrem de avantajos,
- Posibilitati de a lucra in cadrul de nivel international,
- Oportunitati de dezvoltare in cariera.

CONTACTE:
Cei interesati sint pugati sa transmite CV la adresa de Email: ns50@search4staff.com
In CV indicati postul vacant: “Sef Cabinet Presedinte Holding”.
Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide