Secretar(ă)/asistent(ă)

Biroul executorului judecătoresc
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 6000 Până la 8000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilităţi de baza :

Recepționarea și prelucrarea corespondenței de intrare și ieșire,inclusiv prin poșta electronică. Recepționarea și efectuarea apelurilor telefonice și după caz readresarea lor către persoana competentă.Primirea cetățenilor . Întocmirea proiectelor actelor de procedură.

Cerinţe fata de candidati:
- Studii medii speciale jurice
- superioare juridice și cunoașterea procedurii de executare silită este binevenită;
- Cunoaștere la nivel de utilizator РС Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint și a utilajului de oficiu; Outlook-este binevenit;
- Fluenta în limbile română și rusă, în formă scrisă și orală, Cunoașterea limbilor engleze și/sau franceză (pentru asistent) este binevenită;
- Abilitatea de a opera cu mai multe sarcini concomitent.;
- Abilități de plănuire a zilei lucrătoare a Executorului;
- Abilități de administrarea oficiului;
- Abilități de a duce o discuție cu diferite categorii de oameni
- Bune abilitati de gestionare a timpului, orientare spre detalii;
- Adaptarea/utilizarea rapidă cu informația nou primită;
- Abilitatea de a lucra din proprie inițiativă;
- Capacitatea de a formula logic clar, structurat și accesibil ideiile, atît oral cît și în scris;
- Bune abilități de soluționarea conflictelor în situații dificile;

Calități personale:
- Abilități de convingere;
- Abilități organizatorice;
- Abilităţi analitice;
- Abilitati eficiente de comunicare;
- Rezistență în condiții de stres;
- Modestie și corectitudine;
- Flexibilitate, atenție la detalii;
- Orientare spre rezultat;
- Spirit inovativ si cognitive
- Dorința de dezvoltare;
- Punctualitate.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV cu fotografie, indicând postul solicitat insotit de o scrisoare de intentie, la adresa: mun. Chişinău, str.I.Creangă 39, sau prin e-mail: bezede@executori.md;

Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Telefon:
068401009
Persoana de contact:
Vladimir
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide