Secretar-asistent

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania:
Unul dintre liderii nationali in industria alimentara.

Responsabilitati principale:
•Asistarea directorului general al companiei
•Urmarirea prioritatilor in indeplinirea sarcinilor
•Urmarirea corespondentei zilnice si apelurilor telefonice
•Planificarea intilnirilor vizitatorilor cu directorul general
•Rezervarea biletelor , rezervarea camerelor in hotel
•Ajutor in munca colegilor de oficiu

Cerinte de baza:
•Experienta in domeniu va constitui un avantaj
•Studii superioare terminate
•Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza (cel putin la nivel mediu)
•Utilizare PC (MS Office, Internet)
•Persoana activa, responsabila, independenta, orientata spre rezultat
•Rezistenta la stres si abilitati de planificare

Beneficii:
•Pachet salarial competitiv
•Mediu de lucru placut

Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: AN50@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134.

In CV indicati codul postului vacant: AS-FC

Telefon de contact: 022-876556

CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide