Secretar administarativ superior

DIRECŢIA GENERALĂ TRANSPORT PUBLIC ŞI CĂI DE COMUNICAŢIE
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţile principale:
Asigurarea procesului de audienta, de organizare a sedintelor de lucru la seful Directiei generale. Organizarea şedinţelor şi întîlnirilor de afaceri, întîmpinarea vizitatorilor.
Pregatirea, in conlucrare cu sefii de subdiviziuni a informatiilor in probleme ce tin de competenta Directiei generale.
Prelucrarea si organizarea procesului de circulatie a documentelor.
Elaborarea proceselor verbale a sedintelor de lucru. Monitorizarea modului de examinare a petitiilor.
-Preluarea și redirecționarea apelurilor de intrare.
Asigurarea evidenţei şi predării la timp a documentelor către conducere şi executanţi.
Utilizarea echipamentelor de birou: fax, scanner, copiator.

Studii, competenţe, abilităţi:
- studii superioare;
- cunoașterea limbilor rusa, româna şi engleza;
- capacitate de a rezolva mai multe sarcini în acelaşi timp;
- cunoaşterea etichetei în afaceri;
- calități personale: atenție, responsabilitate, conştiinciozitate, punctualitate.

Calităţi personale:
- creativitate; comunicabilitate; spirit de iniţiativă; încredere în sine; capacitate sporită de muncă; orientare către rezultate.
Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică:
ana.negruta@mail.ru
Telefon:
022-204664
Persoana de contact:
Ana
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide