Responsabil calitate

Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de un responsabil calitate
Oraș: Ungheni
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
- Producere :
* sa asigure aplicarea politicii de calitate in cadrul intreprinderii
* sa asigure respectarea normelor de producere si a caietului de sarcini
* sa asigure formarea in domeniul aplicarii politicii de calitate in cadrul intreprinderii
* sa reprezinte exigentele clientilor in materie de asigurare a calitatii
* sa reprezinte intreprinderea in cadrul dialogului cu clientii in materie de asigurare a calitatii
* sa efectueze controale ad-hoc a activitatii de producere
* sa intreprinde actiuni preventive de corectie
- Gestiunea personalului
* sa coordoneze serviciul de control final

Cerinte :
Studii tehnice cu profil economic superioare;
5 ani experienţă în domeniul producerii;
Limba franceza, engleza ;
Experienţă în management;
Abilităţi de leader;
Orientare spre obiectiv;
Abilităţi de gestionare a conflictelor;
Gândire orientată spre proces
Beneficii Oferite
Pachet salarial atractiv
Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international

Persoanele interesate pot expedia CV-l la adresa de e-mail : cis.ungheni@gmail.com
Persoana de contact:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide