Reprezentant vanzari corporative

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Reprezentant Vanzari Corporative

Compania:
Companie de telecomunicatii, unul din lideri pe piata din Moldova.

Responsabilitati principale:
•Promovarea serviciilor destinate clientilor
•Prezentarea eficienta a valorilor si avantajelor serviciilor sau produselor companiei
•Dezvoltarea si mentenanta bazei de date a clientilor companiei
•Analiza si identificarea necesitatilor clientilor potentiali in vederea oferirea solutiilor optime
•Vanzari B2B si negocierea contractelor
•Dezvoltarea si mentinerea relatiilor de lunga durata cu clientii din protofoliu
•Realizarea obiectivelor de vanzari lunare si trimestriale.

Cerinte de baza:
•Experienta relevanta in vanzare de servicii si relatii cu clientii de minim 2 ani
•Abilitati excelente de comunicare si negociere
•Proactivitate si orientare catre rezultat
•Capacitate de a lucra cu obiective precise, termene limita si efort sustinut
•Limba rusa – fluent, limba engleza – intermediar.

Beneficii:
•Salariu atractiv (salariu de baza + bonusuri) si intreg pachet social
•Program de training
•Perspective de crestere profesionala.

Cei interesati pot transmite CV-ul la adresa companiei HR-Consulting (www.search4staff.com), email: NP20@SEARCH4STAFF.COM sau la numarul de FAX: 022-209134.
In CV indicati codul postului vacant: BB-S
Telefon de contact: 022-876557
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide