Reprezentant medical - salariu mare

MegaGen
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Megagen Moldova își mărește echipa

Colegul ideal/colega ideală

Studii superioare (avantaj: farmacie, medicina, chimie, biologie)
Experienta cel putin 2 ani pe un post similar
Capacitatea de a invata si intelege piata serviciilor medicale
Foarte bune abilitati de negociere si comunicare
Experienta in promovare oferte in cabinete medicale, clinici si lanturi farmaceutice
Abilitati de management teritorial
Organizare si planificare, orientare spre rezultate
Seriozitate, responsabilitate
Carnet de conducere categoria B.
Descrierea jobului

Promoveaza produsele companiei catre medici si cadre medicale din institutiile private sau publice, in zona alocata
Promoveaza oferta de produse, servicii, ofertele speciale catre clienti
Promoveaza imaginea companiei si participa la activitati specifice
Identifica noi oportunitati de business si mentine relatia cu clientii
Realizeaza numarul de vizite stabilit si indeplineste obiectivele propuse
Plaseaza comenzi in aplicatia interna
Emite diverse rapoarte la solicitarea sefului ierarhic superior
Compania ofera training de produse, de vanzari
Un mediu de lucru placut si motivant
Bonus, acordat in functie de indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative
Instrumente de lucru: masina, telefon, tableta.
Descrierea companiei

Compania MegaGen Implant a fost infiintata in anul 2002 de catre un grup de medici chirurgi cu experienta in domeniul medicinei dentare care se aflau in cautarea unui implant dentar superior din punct de vedere functional. Compania ofera solutii tehnologizate si eficiente pentru cele mai dificile cazuri clinice.
MegaGen Implant joaca un rol important pe piata stomatologica in peste 100 de tari, iar produsele sale revolutionare au schimbat si continua sa schimbe si astazi implantologia pe plan mondial.
Persoana de contact:
Vlad
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide