Reprezentant comercial regiune Nord (Bălţi) (cod de referinţă RCN)

BEMOL
Oraș: Bălți
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil BEMOL în Republica Moldova, anunţă concurs pentru funcţia de Reprezentant comercial regiune Nord (Bălţi) (cod de referinţă RCN).

Responsabilităţi:
• Dezvoltarea strategiilor de afaceri şi promovarea imaginii întreprinderii în regiunea alocată;
• Identificarea potenţialilor clienţi, analizarea direcţiilor de dezvoltare şi posibilităţilor de comercializare a produselor întreprinderii;
• Gestionarea si actualizarea bazei de date a clienţilor întreprinderii din zonă;
• Monitorizarea şi asigurarea îndeplinirii de către clienţi a condiţiilor contractuale;
• Asigurarea suportului informaţional, precum şi oferirea materialelor promoţionale despre produsele şi serviciile acordate clienţilor întreprinderii;
• Investigarea şi evaluarea reclamaţiilor şi sugestiilor sesizate de clienţi;
• Pregătirea şi prezentarea sistematică a rapoartelor privind activităţile curente şi rezultatele obţinute.

Cerinţe candidat:
• Studii superioare economice;
• Experienţa în domeniu minim 3 ani;
• Abilităţi analitice;
• Competenţe de negociere şi de convingere;
• Orientare spre client şi rezultat;
• Capacitate excelentă de comunicare verbală şi scrisă;
• Deprinderi bune de utilizare calculator (Microsoft Office);
• Posedarea perfectă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea limbii engleze va constitui un avantaj;
• Permis de conducere auto (categoria B);
• Disponibilitate pentru deplasări în ţară.

Oferta (beneficii): locul de muncă se află în mun.Bălţi, pachet salarial atractiv, mediu dinamic şi cultură organizaţională axată pe dezvoltare.

Persoanele interesate pot expedia CV-l, cu specificarea postului solicitat, până pe data de 25 aprilie 2013,
la adresa:
e-mail: hr@bemol.md; fax: 022 29 28 55; tel.: 022 89 59 32
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide