Reprezentant achizitii limba engleza

EMINIA TRADING
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati de baza:
- Contactarea telefonica a potentialilor furnizori dintr-o baza de date existenta si achizitionarea produselor care sunt de interes companiei
- Mentinerea unei bune comunicari cu fiecare furnizor in parte
- Negocierea preturilor de achizitie si procesarea cererilor de cumparare
Cerinte:
- Nivel avansat de vorbire/scris al Limbii Engleze
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Cunostinte minime de operare PC
Se ofera:
- Salariu Net 350 Euro + comision min. 200 Euro
- Prinzurile achitate
- Training-uri
Va rugam sa expediati CV-urile pe adresa de e-mail: moldovajob@eminiatrading.com si sa mentionati in subiect pozitia pentru care aplicati.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide