Recrutare

Proterra Grup
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
CERINTE:
preferabil experienta in recrutare (persoanele fara experienta la fel sunt binevenite sa aplice)
cunoasterea limbilor romana, rusa
abilitatea de a comunica eficient atât oral cât și în scris;
abilitati de comunicare, perseverenta
înalt nivel de PC
flexibilitate si implicare 100%
dorinta de a deveni recruiter profesionist
CE VA OFERIM:
Lucrează într-un birou confortabil
Echipa prietenoasa;
Angajare oficială / Social. pachet;
Salariu stabil plus bonusuri pentru fiecare angajat.
RESPONSABILITATI FUNCTIONALE:
Căutarea și selecția personalului;
Redactarea reclamelor pentru cautarea candidatilor;
Analiza si selectia CV-urilor candidatilor;
Plasarea anunțurilor de post vacante pe site-uri web și mass-media;
Selectarea candidaților la telefon și realizarea interviurilor personale;
Coordonarea întâlnirilor candidaților cu șeful;
Formarea și întreținerea unei baze de date cu potențiali candidați;
Participare la organizarea de evenimente corporate;
Monitorizarea pietei muncii;
Telefon:
069873733
Persoana de contact:
Nadejda
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide