Recepționist / manager filiala Ciocana

Vibe Academy
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 4500 Până la 5000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm recepționist/ă la filiala Vibe Academy Ciocana (Luni -vineri 15:00-19:30, sâmbătă 9:30-15:00)

Avem nevoie de o persoană energică, prieten bun cu rețelele sociale, comunicabilă și dorinică ca să învețe.

Se acceptă și studenți, elevi la colegiu creativi și dornici de învățare

Atribuții de serviciu:
- Promovarea cursurilor în rândul părinților
- Ținerea legăturii cu părinții și stabilirea recuperărilor
- Încasarea plăților (va fi instruită persoana)
- Asigurarea logistică a filialei

Ce oferim:

- Salariu fix 4500+bonusuri de performanță.
- Angajare oficială.
- Instruire și mentorat.
Persoana de contact:
MARIA
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide