Publicist zonal

ICS Preturi Pentru Tine SRL
Oraș: Telenești
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
PPT - PRETURI PENTRU TINE este o companie romaneasca aflata intr-un amplu proces de dezvoltare, reusind in 7 ani de la infiintare sa ajunga la 120 de puncte de lucru in Romania si 9 puncte de lucru in Republica Moldova. Principalul obiect de activitate este comercializarea in reteaua de magazine proprii de produse textile si incaltaminte.

DESCRIERE POST PUBLICIST ZONAL :

Activitatea de Publicist Zonal presupune impartirea de brosuri cu caracter publicitar in fiecare casuta postala (zone urbane) sau poarta (zone rurale). Campaniile publicitare se vor desfasura atat in localitatile in care se deschid noi magazine PPT, cat si in localitatile din vecinatatea acestora.
Postul presupune capacitate de deplasare de 100% pe intreg teritoriul Republicii Moldova, in zonele in care se deschid noi puncte de lucru.

Responsabilitati:

PUBLICITATE LOCALA:
- planificarea campaniilor de publicitate pe zona alocata, zone atat urbane cat si rurale;
- selectarea si recrutarea persoanelor responsabile cu distribuirea de pliante si brosuri;
- verificarea si coordonarea distribuirii brosurilor pe zona alocata;
- distributia efectiva a brosurilor, sau completarea numarului de brosuri in zonele alocate.

Cerinte:

- Persoane din orasele Orhei, Telenesti sau localitatile invecinate;
- Persoana serioasa, descurcareata si rezistenta la efort fizic si stres;
- Persoane de gen masculin;
- Permis de conducere categoria B - obligatoriu;
- Capacitate de deplasare de 100% pe intreg teritoriul Republicii Moldova;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Cunostinte Microsoft Excel – incepator.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;
- Pachet social complet;
- Masina de serviciu;
- Telefon si laptop de serviciu;
- Cazare asigurata pe durata deplasarilor;
- In functie de evolutia in cadrul societatii si de realizari, posibilitati reale de promovare.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa de mail precizata, mentionand in subiectul mail-ului postul pentru care aplica.

Relatii la numarul de telefon indicat mai jos.
Telefon:
068236938
Persoana de contact:
Boldisor Serghei
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide