Psiholog

consalting group
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm Psiholog pentru consolidarea Echipei mobile
Responsabilități:
- Efectuarea evaluării psihologice pe baza instrumentelor specifice profesiei;
- Desfășurarea activităţii de terapie individuală și de grup;
- Oferirea consilierii și terapiei suportive pentru copii și tineri cu probleme emoționale și dificultăți de integrare social;
- Realizarea serviciilor de consiliere cu părinţii educatori din serviciile de asistență parentală profesionistă și casă de tip familie, oferindu-le suportul informaţional, instrumental şi emoţional de care au nevoie;
Așteptări faţă de candidaţi:
- Studii superioare în domeniul psihologie /psihopedagogie și experienţă în psihologie aplicată 3 ani;
- Specializările postuniversitare în domeniul psihologiei copilului, adolescentului, adultului vor constitui un avantaj;
- Abilități de consiliere, capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu copii și adulții;
- Motivare, entuziasm, capacitate de organizare, gîndire analitică și sintetică;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă și operare PC.
- Permis de conducere constituie un avantaj.
- Pachet social și condiţii bune de muncă;
- Lucru în echipă într-o organizație dinamică și internațională;
- Activitate responsabilă, interesantă;
- Posibilitatea dezvoltării carierei într-o echipă de profesioniști;
- Transport pentru deplasări în interes de serviciu.

Rog expedierea CV D-stră şi scrisoarea de motivare - Olbigatoriu la adresa de mail: justice.md@mail.ru
Telefon:
079301125, 060308262
Persoana de contact:
Lidia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide