Promoter

Top-Promo
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Obligații și responsabilități:
- să îndeplinească normele de muncă stabilite;
- să respecte regulamentul intern al unităţii;
- să respecte disciplina muncii;
- promoterul este obligat să fie prezent la locul de petrecere a degustației sau promoției cu min 30 de minute mai devreme de începerea acesteia;
- promoterul este obligat să se prezinte șefului de pază sau administrației marketului;
- este obligat să caute și verifice inventarul necesar pentru lucru;
- pentru degustație este obligat să raporteze (la începutul lucrului) cantitatea de produse necesare / rămase de la degustația precedentă;
- pentru promoție, la începutul lucrului, este obligat să verifice numărul cartonașelor, cadourilor, etc., în cazul lipsei numărului necesar să anunțe supervizorul;
- este obligat să instaleze masa de lucru, aranjarea inventarului și produsului necesar lucrului;
- este obligat să anunțe supervizorul dacă are impedimente în petrecerea acțiunii;
- este obligat să anunțe supervizorul despre lipsa inventarului necesar efectuării lucrului;
- este obligat să fie în cămașă albă (cu mâneca lungă), să aibă cu el ecusonul și fișa medicală și să poarte uniforma respectivă în timpul lucrului;
- este obligat să prezinte la cererea administrației magazinului sau supervizorului fișa medicală;
- degustația se petrece nemijlocit lângă produsul reclamat (la posibilitate);
- promoția se petrece după zona caselor;
- după aranjarea locului de muncă este obligat să facă o poză al acestuia, la ora începerii lucrului, și să transmită poza prin “Viber” în grupul companiei;
- în timpul lucrului e obligat: să cunoască blocul de informație, să vorbească clar și răspicat, să fie amabil cu cumpărătorii, să invite cumpărătorii la degustare, să informeze cumpărătorii, să răspundă la întrebările cumpărătorilor, să aranjeze produsele alimentare și în caz de necesitate să suplinească produsele pe care le promovează;
- să manifeste un comportament adecvat și respectuos în marketul în care lucrează;
- este obligat să urmeze indicațiile supervizorilor și al blocului administrativ;
- la sfârșitul lucrului, este obligat să transmită prin “Viber” raportul către supervizor și colegul următor (în cazuri în care acesta va fi), să lase în ordine inventarul, să-l plaseze în locul stabilit și transmiterea în grupa companiei din “Viber”, foto-rapoartelor cu inventarul și produsele rămase la sfârșitul zilei de lucru;
- este obligat să respecte forma și conținutul raportului dat de către blocul administrativ;
- în cazuri excepționale să informeze supervizorul despre situațiile ce creează impedimente în realizarea lucrului (boală, traumă, decesul persoanei apropiate) cu cel puțin câteva ore înaintea începerii lucrului;
- se interzice: consumarea oricăror tipuri de produse în timpul lucrului; realizarea antipropagandei concurenților; folosirea gadgeturilor pentru divertisment; lăsarea fără supraveghere a locului de muncă; plimbarea prin sală în timpul lucrului; intrarea în discuții cu lucrătorii magazinului, alți promoteri, cunoscuți și rude;
- este obligat să se prezinte la toate adunările organizate de către blocul administrativ (pentru: a primi o informație nouă și a fi salariat).
Telefon:
37367401666
Persoana de contact:
Grigoriev Gabriela
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide