Project manager

AB+PARTNERS
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Solicitări:
1. Studii superioare;
2. Experiență în domeniu de cel puțin 2 ani;
3. Operare PC – Microsoft Office;
4. Cunoștințe din domeniul economic, arhitectură și design, management;
5. Abilități de negociere;
6. Receptivitate, orientare către nou, flexibilitate și creativitate

Responsabilități:
1. Comunicarea, negocierea și relaționarea cu clienții;
2. Analiză statistică, informatică, de planificare și gestionare a timpului;
3. Identificarea și contractarea noilor clienți;
4. Identificarea direcțiile de dezvoltare și propuneri de produse/soluţii optime pentru client;
5. Organizarea activității de comunicare între departamente, în scopul de a asigura o eficiență maximă;
6. Realizarea obiectivelor de vânzări și profit ale companiei;
7. Cunoștințe profunde ce ține de piața locală, mediului de afaceri și legislația în domeniu;
8. Cunoștințe în mediului de afaceri și legislația în domeniu.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide