Project manager

Innovative Micro Solutions
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Compania “INNOVATIVE MICRO SOLUTIONS” SRL, anunță post vacant pentru funcția “Project Manager”

Cerințe:
- Studii superioare
- Cunoașterea limbii romana, rusa, engleza
- Experiență relații cu clienții
- Înțelegerea structurii de Project management
- Cunoștințe de operare a calculatorului (aplicații standard Office);

Responsabilități:
 - Monitorizează realizarea tuturor procedurilor din cadrul proiectului
 - Supraveghează desfășurarea proiectului și gestionează echipa de proiect
- Asigură comunicarea și cooperarea între toți cei implicați în proiect
- Atitudine responsabilă față de procesul de lucru;
- Abilități de elaborare a scopurilor și a atingerii rezultatelor pozitive;
- Experiență în managementul proiectelor (sau domenii conexe)

Compania oferă:
- Salariu avantajos, achitat la timp;
- Program de lucru de luni pînă vineri;
- Lucru intr-o echipa tinara si profeseonista;
- Angajare oficială, pachet social integral.

Persoanele care întrunesc aceste cerințe și sunt cointeresate de a aplica la acest job sunt rugate sa ne trimită CV la adresa noastră de e-mail : resurse.umane.ims@gmail.com cu indicația “Project Manager” , sau să ne contacteze la numerele 022997890; 079994744.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide