Project manager

Target Group Worldwide
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Target Creativ/JWT Poziţie deschisă - Project Manager
RESPONSABILITĂŢI
• Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor client – agenţie prin permanentă comunicare şi întelegere a necesităţilor ambelor părţi
• Coordonarea proiectelor şi a echipei în timpul elaborării/implementării proiectelor
• Delegarea responsabilităţilor către colaboratorii companiei: Director de Creaţie, Art Director, Designer, BTL Manager, Production Manager
• Ducerea evidenţei/controlul şi monitorizarea proiectelor
• Elaborarea strategiilor de marketing pentru clienţii cheie împreună cu echipa: Director de Creaţie, Art Director, Designer, BTL Manager.
• Comunicarea eficientă cu furnizorii în asigurarea calităţii serviciilor/produselor prestate

CANDIDATUL POTRIVIT:
- abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
- perseverenţă şi motivare interioară
- deschis provocărilor şi proiectelor nonconformiste
- capacitate de a lucra productiv, la termeni limită
- capacitatea de a lua decizii în situaţii de stres
- abilităţi de prezentare şi vorbire în public
- punctualitate şi etică personală

- cunoaşterea limbii romane, ruse, engleze
- cunoaşterea calculatorului: MS office, internet
- studii superioare preferabil în ştiinte economice, marketing, business şi administrare

OFERIM:
- Pachet salarial competitiv
- Oportunitatea de a creşte profesional şi de a cunoaşte persoane noi
- Mediu de lucru plăcut, echipă tînără şi ambiţioasă
- Proiecte interesante, condiţii de lucru foarte bune

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o echipă caracterizată prin spirit creativ, perseverenţă, ambiţie şi dedicaţie.

Ne diferenţiem prin modul şi capacitatea noastră de transpunere în plan creativ a ideelor.
Lucrăm după principii şi tehnici de succes, dezvoltăm idei şi implementam proiecte care aduc un plus de valoare clientilor nostri.
Investim permanent în oameni.

Cei interesati sunt rugaţi să trimită un CV la adresa de e-mail a.simon@jwtmoldova.md
Doar candidaţii selectaţi în baza CV-urilor vor fi contactati pentru interviu.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide