Project manager

Talmazan School
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Talmazan School, angajează: Project Manager
Dacă corelezi cu viziunile Talmazan School, de a contribui la dezvoltarea cunoștințelor și abilităților tehnice pentru cei ce își doresc să îmbrățișeze domeniul marketingului digital, te așteptăm să te alături echipei noastre.
Responsabilitățile vor fi:
- gestionarea procesului integral pentru 4 cursuri: Primii pași în Social Media, Facebook Start, Instagram KM 0 și Facebook Master Ads;
- coordonarea și programarea planului integral pentru derularea cursurilor;
- pregătirea chat-urilor de suport pentru participanții fiecărui curs;
- comunicarea cu beneficiarii cursului și oferirea suportului;
- verificarea la necesitate a fișierelor completate de participanți;
- crearea și structurarea prezentărilor pentru cursul Facebook Start și Facebook Master Ads;
- colaborarea cu managerul de vânzări.
Abilitățile tale:
- persoană activă, creativă și responsabilă;
- abilități de comunicare și negociere;
Îți oferim:
- Grafic de lucru: 10:00 - 19:00;
- Oportunitatea de creștere profesională și financiară.
Telefon:
068211995
Persoana de contact:
Maria
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide