Programator PHP

Script Lab SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 8000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De la distanță
Suntem în căutarea unui dezvoltator web entuziast și experimentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal trebuie să aibă o înțelegere profundă a limbajelor de programare web, să fie familiarizat cu tehnologiile de bază și să demonstreze abilități solide în dezvoltarea aplicațiilor web.

Responsabilități:
-Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web utilizând PHP, HTML, CSS, MySQL și Javascript.
-Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege cerințele și a implementa soluții eficiente.
-Participarea la procesul de dezvoltare de la concepție până la implementare.
-Testarea și depanarea aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea corectă.
-Explorarea și adoptarea de tehnologii noi pentru a îmbunătăți eficiența dezvoltării.

Cerințe obligatorii:
-Experiență solidă în programarea PHP, HTML, CSS, MySQL și Javascript.
-Cunoștințe solide în dezvoltarea și gestionarea bazelor de date.
-Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.
-Comunicare eficientă și abilități de rezolvare a problemelor.

Cerințe opționale (considerate un avantaj):
-Experiență cu framework-ul Codeigniter.
-Cunoștințe în utilizarea sistemului de control al versiunilor GIT.
-Familiaritate cu framework-ul Bootstrap.

Dacă sunteți pasionat de dezvoltarea web, aveți abilități puternice în limbajele menționate și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice, vă încurajăm să aplicați. Trimiteți CV-ul și o scurtă prezentare a experienței dvs. relevante la adresa noastră de e-mail sau pe Whatsapp.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem candidații talentați și dedicați care vor contribui la succesul continuu al echipei noastre.
Persoana de contact:
Istrati Mihai
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide