Profesor(-oară) de limba engleză

Lexicon-Clasic
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 7000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Atribuțiile principale și sarcinile specifice:

Analizarea manualului de bază și alegerea materialelor auxiliare adecvate;
Stabilirea conținutului activităților de învățare;
Alegerea strategiilor didactice;
Adaptarea informației la posibilitățile de învățare și nivelul de pregătire a formabililor;
Valorificarea rezultatelor evaluărilor;
Asigurarea cunoașterii, înțelegerii și însușirii regulilor sociale;
Cunoașterea avansată a limbii de predare;
Experiență de lucru cu copii și adolescenți;
Receptivitate și flexibilitate la ghidare.

Condițiile de muncă

Profesorul își desfășoară activitatea în biroul situat în laboratorul didactic sau în sala de studii, în conformitate cu orarul stabilit, dotat cu calculatoare și echipamente periferice, avînd acces la telefon, internet și biblioteca didactică a instituției.
Telefon:
079620397
Persoana de contact:
Valentina Setflea
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide