Profesor de matematică, Profesor de fizică, Profesor de informatică, Profesor de limba franceza

Gimnaziul „Pavel Buruiană”
Oraș: Ungheni
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Gimnaziul „Pavel Buruiană” din satul Condrătești, Ungheni angajează:
1. Profesor de matematică 20 ore
2. Profesor de fizică 7 ore
3. Profesor de informatică 3 ore
4. Profesor de limba franceza 16 ore
5. Profesor de educație fizică 10 ore plus 4 ore cerc
De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa noastra?
- Studii superioare de specialitate absolvite sau în curs de absolvire
- Aptitudini pedagogice, punctualitate, răbdare, tact, pasiune pentru activitatea pedagogică
- Deschidere către a lucra cu elevii, persoană caldă și apropiată de copii, creativă, cu spirit de echipă, calmă, perseverentă, harnică, implicată
- Dorință de dezvoltare personală și profesională continuă
- Corectitudine și fermitate în rezolvarea tuturor problemelor legate de procesul educativ
- Respectarea programului de lucru, seriozitate.
Responsabilități:
- Pregatirea cursurilor adresate elevilor (11 – 16 ani, diverse niveluri de cunoștințe) utilizând resursele disponibile
- Conceperea planificărilor, a fișelor de lucru și a evaluărilor.
- Urmărirea progresul fiecarui elev și transmiterea feed-back necesar părinților și echipei de management a școlii
- Colaborarea cu profesioniști din domeniul educației
Ce oferim:
- O echipă dinamică, un mediu de lucru flexibil, colegi foarte bine pregătiți. n plus vei avea parte de:
- Salariu motivant, pachet soial
- Participarea la programe de formare și dezvoltare profesională
Telefon:
068707403, 067276670, 0236-79501, 0236-93488
Persoana de contact:
Nina Buruiana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide