Profesor de engleză online

English Ease
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: De la distanță
Ești un profesor de engleză entuziast și dornic să împărtășești cunoștințele într-un mod unic și plin de viață? Atunci, ești ceea ce căutăm. Alătură-te echipei English Ease!

Pe cine căutăm:
- Un profesor pasionat de limba engleză cu o abordare creativă și amuzantă în predare;
- Nivel de engleză minim C1;
- Abilități excelente de comunicare și empatie pentru a construi relații cu elevii;
- Experiență în predarea online sau disponibilitatea de a învăța rapid tehnici de predare online;
- Certificarea privind cunoașterea limbii engleze (Cambridge, IELTS etc.) reprezintă un avantaj;
- Energia și entuziasmul de a inspira și motiva elevii să învețe și să se dezvolte.

Responsabilități:
- Program de muncă după ora 17 RO;
- Predarea lecțiilor de engleză online pentru elevii de toate vârstele și nivelele de competență.
- Furnizarea feedback-ului constructiv și sprijinului pentru a ajuta elevii să-și îmbunătățească abilitățile lingvistice.
- Comunicarea eficientă cu elevii pentru a monitoriza progresul și a răspunde la întrebările sau nelămuririle acestora.

Ce oferim:
- Flexibilitate în program pentru a se potrivi cu stilul tău de viață, îți alegi orele la care ești disponibil să lucrezi;
- Oportunitatea de a lucra de acasă sau din locul preferat, oriunde în lume;
- Șansa de a face parte dintr-o comunitate de învățare globală.

Crezi că ești profesorul cool pe care îl căutăm? Trimite-ne CV-ul tău la adresa de mail info@english-ease.com. Suntem nerăbdători să te cunoaștem!
Persoana de contact:
Administrator Dumitrița, număr whatsapp
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide