Повар горячего, холодного процесса

Сеть рыбных ресторанов Черноморка
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Сеть рыбных ресторанов Черноморка объявляет набор поваров горячего, холодного процесса

ОСНОВНЫЕ ЗАДАЧИ

Приготовление и выдача заказов по технологическим картам
Изготовление заготовок согласно тех карт
Контроль срока годности заготовок и полуфабрикатов производимых блюд
Соблюдение санитарных норм и правил использования продуктов
Выдача блюд согласно таймингу.
Поддерживать чистоту в производственных помещениях

УСЛОВИЯ РАБОТЫ

График работы: 2/2, 3/3, 4/2, 2/5 или другие варианты
Обучение и инструктаж
Питание
Хорошо оденем
Справедливое руководство, дружный коллектив и карьерный рост – гарантируем!

Restaurantul de pește Chernomorka necesită angajați
Restaurantul de pește "Chernomorka" este deschis pentru recrutare pentru următoarele posturi vacante:
- manager de sală
- gazdă
- Chelner
- alergător

Program de lucru: 2/2, 3/3, 4/2, 2/5 sau alte variante
Instruire și instruire
Mâncare pe cheltuiala noastră
Să ne îmbrăcăm bine
Conducere corectă, personal prietenos și creștere în carieră - vă garantăm!

Restaurantul de pește Chernomorka necesită personal de bucătărie
Restaurantul de pește Chernomorka este deschis pentru recrutare pentru următoarele posturi vacante:
- Bucătar
- bucatar proces cald/rece
- asistent bucatar
- bucătar de stridii
- gazdă

Telefon:
060660505
Persoana de contact:
Александра
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide