Ospătar

The French
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
THE FRENCH ANGAJEAZĂ OSPĂTAR!
Posibilitatea de a lucra în România, Brașov.

Oferim posibilitatea de a lucra într-o companie nouă pe piață cu un concept inovativ ce se va evidenția prin diversitatea și caracterul exclusiv al produselor cât și serviciului de înaltă calitate, în una din cele doua locații, Urban și AFI. The French este modul nostru de a combina entuziasmul nostru pentru gastronomia francofonă cu dorința de a o împărtăși cu brașovenii. Baza ofertei sunt produse artizanale franțuzești, cât și oferta de restaurant și alimente gata preparate care pot fi consumate în incinta epiceriei.

Urmărim satisfacția absolută a clienților noștri prin oferirea produselor alimentare de înaltă clasă si artizanale franțuzești, cât și a unui serviciu impecabil.

Valorile noastre sunt pasiunea, calitatea si excelența.

Astfel, căutam ospătar cu experiență care să ne reprezinte misiunea și valorile.

Atribuții:
• Servește clienții, ajutându-i să selecteze produsele prin recomandare.
• Conduce vânzările prin implicarea clienților, vânzarea sugestivă și schimbul de cunoștințe despre produs.
• Salută și primește clienții într-un mod primitor.
• Răspunde prompt la întrebările clienților.
• Asigură niveluri ridicate de satisfacție a clienților printr-un serviciu excelent de vânzări.
• Gestionează tranzacțiile financiare și procesează plățile.
• Asistă la inventar, inclusiv la primirea și stocarea mărfurilor.
• Păstrează clientela informată, notificându-i vânzările preferate ale clienților și marfa viitoare de interes potențial.
• Descrie cu precizie caracteristicile și beneficiile produselor.
• Păstrează starea excepțională a magazinului și standardele de comercializare vizuală.
• Asistă la procesul de vânzare prin menținerea unui magazin complet aprovizionat.
• Recomandă produsele conform nevoilor și dorințelor clienților.

Cerințe:
• Experiență de lucru dovedită.
• Înțelegerea de bază a principiilor de vânzare și a practicilor de servicii pentru clienți.
• Competență în limba engleză și franceză.
• Abilități solide de comunicare și interpersonale.
• Orientarea către serviciul clienți.
• Personalitate prietenoasă, utilă, încrezătoare și plăcută.
• Responsabilitate pentru munca prestată.

Ce oferim noi?!
Un salariu motivațional, procent din vânzări, beneficii lunare pentru performanțe remarcabile.
Dezvoltare profesională continuă.
Lucru într-o echipă dinamică și tânără cu aspirații mari.
Cazare și masă asigurată.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și unică și consideri că împreună putem schimba tendințele gastronomice în Romania, așteptăm CV-ul tău pe adresa de mail: office@thefrench.ro
Telefon:
+40742379377
Persoana de contact:
Valeria Sula
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide