Operator statie de alimentare cu combustibil

Bemol
Oraș: Nisporeni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
ÎCS “Bemol Retail” SRL, proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil
BEMOL în Republica Moldova, angajează persoane pentru funcţia de

OPERATOR STAŢIE DE ALIMENTARE CU COMBUSTIBIL

Descrierea postului: Alimentarea autovehiculelor cu combustibil.

Cerinţe candidat:
- studii gimnaziale sau medii de cultură generală;
- persoană disciplinată, cu grad înalt de responsabilitate, comunicabilă, cu capacităţi de soluţionare conflicte, atitudine pozitivă şi orientare către client;
- vîrsta 20 - 40 ani;
- posedarea limbilor română şi rusă;
- experienţă de muncă în domeniul vînzărilor şi deservirii clienţilor va constitui avantaj.

Munca este organizată în schimburi (cca.15 schimburi/lună); salariu competitiv şi pachet social complet.

Locul de muncă: staţii de alimentare cu combustibil în mun.Chişinău.

Persoanele interesate ne pot contacta la următoarele numere de telefon:
tel.: 069 00 35 77
e-mail: hr@bemol.md

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide