Operator/manager vanzari call-centru

ICBHELP
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
ICBHELP - Companie IT ce ofera solutii de outsourcing si solutii WEB, securitate IT, analiză și consultanță.
Invităm în colectivul nostru persoane agere, cu dorință de dezvoltare personală și profesională.

Responsabilități:
- Promovarea serviciilor prin convorbiri telefonice catre persoane juridice
- Contactarea telefonică a potențialilor clienți (companii juridice) dintr-o bază de date existentă sau din baza de companii și invitarea de a colabora în domeniul IT.
- Menținerea unei bune colaborări cu fiecare client în parte
- Negocierea de prețuri și procesarea solicitărilor de colaborare.
- Cunoasterea la perfectie a produselor si serviciilor prestate
- Consultarea potentialului client in dependenta de necesitatile acestuia.

Cerințe (obligator):
- Nivel avansat de vorbire/scris al Limbii Române și Ruse
- Abilitați de comunicare și relaționare cu clienții
- Cunoștințe de operare PC

Ar fi un plus:
- Macar 1 carte citita din domeniul vinzari / dezvoltare personala
- Dezvoltare personala continua prin intermendiul cursurilor, cartilor

Se oferă:
- Suport continuu
- Participare la conferinte, traninguri
- Oficiu în centrul orașului
Telefon:
069853188
Persoana de contact:
Igor
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide