Operator ghişeu în or.hînceşti, or.Сahul

B. C. EXIMBANK-Gruppo Veneto Banca S.A.
Oraș: Cahul
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea postului:
- gestionarea conturilor bancare;
- efectuarea încasărilor şi plăţilor în numerar,
- efectuarea operaţiunilor de schimb valutar,
- efectuarea transferurilor băneşti internaţionale,
- deservirea conturilor de depozit,
- verificarea rapoartelor privind tranzacţiile zilnice efectuate.

Cerinţe faţă de candidat
- studii medii de specialitate în domeniul economic,
- cunoaşterea la nivel de comunicare a limbii române şi ruse,
- experienţa în relaţia cu clienţii sau într-o funcţie analogică va constitui un avantaj,
- cunoştinţe de utilizator în aplicaţiile MS Office, Excel,
- abilităţi de comunicare, orientare spre client şi rezultat,
- atenţie la detalii,
- asumarea responsabilităţilor,
- echilibru emoţional şi rezistenţă la sarcini repetitive.

Persoana de contact:
Svetlana.Tiho@eximbank.com.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide