Operator de vânzări limba italiana

Keys Pro Contact
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 720 Până la 1500 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
RESPONSABILITĂȚI:
Oferirea suportului și consultației necesare clientului despre produs;
Fixarea rezultatelor convorbirilor în sistem;
Analiza informației oferite de superiori despre produsele noastre și utilizarea ei.

CE AȘTEPTĂM DE LA CANDIDAȚII NOȘRI:
Cunoaşterea excelentă a limbii italiene (scris și vorbit);
Abilități de negociere și promovare a produsului;
Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate.

Salariu fix (ora) +bonus garantat,1200 pin 1500 pe luna (cu bonus).

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa electronică: jacobrds36@gmail.com , cu specificarea poziției dorite.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați în cadrul unui interviului de selecție.
Dacă apar ceva întrebări, nu ezitați să ne contactați la numarul .
067547770
Telefon:
067547770
Persoana de contact:
Maxim
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide