Operator call-center vorbitor de limba engleză

MEDICA FILLERS
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Companie distribuitor de produse pentru cosmetologie profesională și medicină estetică invită în echipa sa persoane energice și orientate spre rezultat.

Noi vă propunem:
- salariu de la 6500 lei + bonusuri lunare!
- orar de muncă: de la 16:00 pînă la 00:00; Luni-Vineri.
- compania compensează cheltuielile pentru taxi după serviciu.
- Oficiu comod și colectiv tînăr și amabil.

Responsabilități:
- Informarea clienților pe linia de produse a companiei conform script-ului și listei propuse.

Cerințe față de candidat:
- cunoașterea perfectă a limbii engleze, suficientă pentru comunicarea directă cu clienții;
- experiență de activitate în call-centru cel puțin 1 an;
- comunicabilitate, capacitate de învățare rapidă, responsabilitate;
- dorința de a cîștiga bani.

Dacă sunteți cointeresat de poziția respectivă, atunci expediați chiar acum CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr.partner.md@gmail.com sau sunați la numarul de telefon: 078 088 990 pentru a stabili un interviu de angajare.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide