Ofiter credite (vînzări directe) filiala Edinet

PRIME CAPITAL
Oraș: Edineț
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Eşti o persoană sociabilă, ambiţioasă şi eşti în căutarea unui post de muncă ce îţi oferă mari perspective?
Atunci funcţia Ofiter Credite (Vînzări Directe) Filiala Edinet este pentru tine!

Cerinţe faţă de candidat:
• Studii superioare;
• Experienţă în vînzări sau experienţă în domeniul financiar bancar va constitui un avantaj;
• Activ, carismatic, aptitudini înalte de comunicare;
• Abilitati de vanzare, prezentare si negociere;
• Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
• Perseverenta în atingerea obiectivelor;
• Cunoaşterea limbilor română si rusă.
Responsabilităţi:
• Cautarea activă a potenţialilor clienţi;
• Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare;
• Promovarea imaginii companiei in spiritul valorilor organizationale;
• Promovarea produselor creditare;
• Consultarea clienţilor potenţiali.
Avantaje:
• Instruire;
• Sistem de remunerare competitiv;
• Posibilităţi de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@primecapital.md.
In tema scrisorii mentionati in mod obligatoriu denumirea postului pentru care candidati.

Vor fi contactate pentru interviu doar persoanele care au trecut etapa de selecte a CV-urilor.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide