Office - manager vinzari

Hidrotermconstruct SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 7000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Descrierea postului/Responsabilități:

- Identifică corect şi găseşte cele mai bune soluţii pentru client, oferă răspunsuri profesioniste;
- Recepționarea apelurilor telefonice în vederea oferirii consultațiilor relevante atragerii a noi clienți;
- Colectarea și înregistrarea solicitărilor parvenite de la clienți;

Cerințe față de candidat:

- Studii: medii speciale, studiile superioare vor constitui avantaj;
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități de comunicare eficientă și orientare către client;
- Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
- Abilități de interacțiune politicoasă cu clientela/potențialii clienți a companiei;
- Responsabilitate, inițiativa, AMABILITATE, POLITEȚE.

Oferta:

- Colectiv tânăr, prietenos și profesionist;
- Regim de muncă fix;
- Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Feredeului 4, Sectorul Riscani (in apropierea podului de pe str. Izmail;
- Instruiri de specialitate GRATUITE;
- Posibilități reale de avansare profesională;
- Pachet social complet.

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: info.htc.md@gmail.com (indicând obligatoriu postul la care candidați) și noi îți garantăm legătură. Pentru informații suplimentare apelați: 060799866.
Telefon:
060799866
Persoana de contact:
Ruslan
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide