Оценщик

ANDIOL-CONSULTING
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Suntem in cautare de un specialist in evaluarea bunurilor imobile si/sau mobile. Compania activeaza pe piata evaluarii timp de 15 ani.

Responsabilitati:
1) Evaluarea bunurilor in conformitate cu legislatia in vigoare;
2) Colectarea datelor necesare pentru evaluarea bunurilor;
3) Colectarea si verificarea actelor necesare evaluarii;
4) Elaborarea rapoartelor de evaluare in conformitate cu scopul acestora;
5) Gestionarea activitatii de evaluare si participarea la stabilirea si indeplinirea obiectivelor;
6) Analiza pietii si perfectionarea in domeniul metodelor de evaluare.

Cerinte:
1) Studii superioare in domeniul Evaluarii Bunurilor;
2) Experienta de minimim 5 ani in domeniul dat;
3) Posesor al unui Certificat de Evaluator;
4) Cunoasterea obligatorie a limbii romane si ruse;
5) Cunostine in domeniul PC (Excel, Word);
6) Abilitati de negociere, planificare si analiza.

Compania ofera:
1) Pachet social deplin;
2) Salariu motivant;
3) Program de munca flexibil;
4) Un mediu de lucru intr-o echipa tinara.

Persoanele interesate rog sa transmiteti CV in care sa indicati un numar de contact pe e-mail: office@andiol.md.
Telefon:
022-622855
Persoana de contact:
Cristina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide