Muncitori ne calificati

AGENTIA MUNCII
Oraș: Drochia
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
OFERIM POSTURI DE MUNCA PESTE HOTARE (GERMANIA)

Depozite, germania!
Agentia Muncii angajează muncitori necalificați în cadrul depozitelor de mărfuri.Pasaport EU,RO
Lucrul se desfașoară în depozite specializate precum:
1) Depozite de încălțăminte Deichmann orașul Ibbenbren.
2) Depozite de haine Zalando, orașul Ibbenbren și Mnster.
3) Depozit de electrocasnice Media Markt, Contorion orașul Greven.
4) Depozite de produse cosmetice și haine DHL, orașul Greven.
5) Depozit de împachetare și pregătire comenzi- condimente Martin Oelrich, orașul Ladbergen.
6) Depozite de împachetare a produselor de patiserie Heemann, orașul Ladbergen.
7) Depozite de produse chimice de uz casnic Hygi.
În atribuțiile de serviciu intră:
1) Sortarea marfurilor;
2) Depozitarea marfurilor;
3) Scanarea produselor;
4) Împachetarea mărfurilor.
6) Verificarea calității, verificarea produselor returnate.
5) Menținerea ordinei la locul de muncă.

Repartizarea le depozite și procese este efectuată de către coordonatori.
Durata contractului este min 6 luni, si poate fi prelungita pe o perioada nedeterminata, dacă angajatorul este satisfăcut de munca prestată. Angajatorul ofera concediu anual de odihna.

Pentru detalii ne gasiti in or.Drochia, Tel:079782121
Telefon:
079782121
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide