Muncitori ne calificati

AGENTIA MUNCII
Oraș: Drochia
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Muncitori necalificati in cadrul depozitelor de cuciucuri.
Lucrul se desfășoară la procesele din cadrul depozitului. Repartizarea la procese este efectuată de către coordonatori.
În atribuțiile de serviciu intră:
- Depozitarea cauciucurilor;
- Împachetarea și scanarea comenzilor;
- Încărcarea și descărcarea cauciucurilor pentru livrare cu ajutorul roclelor și stivuitoarelor.
- Încărcarea, descărcarea anvelopelor în/din mijloace de transport speciale precum și de pe banda automată.
Greutatea coletelor variază între 0,5-25 kg.
Programul de lucru – 5 zile pe săptămînă (uneori poate fi și 6 zile pe săptamînă) de la 7.30-17.00

PENTRU DETALII VA ADRESATI PE STR.31 AUGUST 1989, 33.
TEL/07978212
Telefon:
079782121
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide