Muncitori la uzina de zincare (galvanizare) a pieselor pentru automobile.

FIRMA NR1
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajatorul BPL GmbH cu sediul în orașele Oldenburg și Wildeshausen specializat în pregatirea ,confectionarea și zincarea (galvanizarea) pieselor pentru industria de automobile de exemplu (Mercedes), inginerie mecanică și inginerie electrică angajează muncitori necalificați.

În atribuțiile de serviciu intră:
- Confecționarea și ansamblarea pieselor;
- Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive speciale pentru zincare;
- Îndepărtarea pieselor după zincare și ambalare în recipiente speciale din plasă ;
- Încărcarea în camion în conformitate cu planul de producție și cu cerințele administratorului;
- Controlul calității.

Detalii la numărul de telefon: 067179103
Telefon:
067179103
Persoana de contact:
OPERATOR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide