Muncitori la producerea profilelor metalice

LUCRU BUN
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajatorul cu sediul în Polonia oferă locuri de muncă pentru persoane cu pașaport Biometric și care cunosc limba rusă la nivel de comunicare. Munca se desfășoară la uzina de producere a profilelor metalice pentru cabluri.

În atribuțiile de serviciu intră:

- Menținerea în starea funcțională a echipamentelor liniei de producție;
- Monitorizarea continuității și a parametrilor procesului de producție;
- Întreținerea aparatelor și mașinilor în stare bună și curată;
- Ambalarea produselor finite conform instrucțiunilor;
- Aranjarea produselor pe rafturi în depozit.

Oferim:

- Contract de muncă gratuit;
- Salariu de la 700€ + bonusuri de productivitate;
- Cazare gratuită;
- Transport gratuit de la locul de trai spre locul de muncă;
- Asigurare medicală și socială.

Mai multe detalii la numărul: 067-38-91-02

www.lucrubun.md

#Germania, Polonia, Depozite de împachetare, montarea cauciucurilor, depozite de cauciuc, depozite de sortare, sortarea coletelor, urgent, acte europene, scanarea mărfurilor, lucru în Germania, personal calificat, reparator strungar, personal necalificat, muncă în depozit, fabrica de mobile, muncește legal, sortarea hainelor, industria de automobile, sortarea accesorilor, diverse domenii,electrician, angajăm în Germania, sudori, fabrica de carne, uzina de zincare, lucru la depozite, cultivarea florilor, fabrica de mezeluri, prelucrarea hainelor, muncitori la depozit, dezmembrarea frigidelor, lucru la demolări, selectarea metalelor, lucru legal, produse cosmetic, ofertă nouă, servicii de menaj, ofertă fierbinte, plecare rapidă ofertă de muncă, salariu motivant, lucru bun, dezmembrarea electrocasnicilor, sortarea metalelor, pașaport European, specialiști reparație, lucru la curățenie, sere cu flori, contract de muncă, depozite, lucru legal.
Telefon:
067389102
Persoana de contact:
CONSULTANT
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide