Muncitori fara experienca

AGENTIA MUNCII
Oraș: Drochia
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Uzina de producere și ansamblare a televizoarelor LCD și OLED cu sediul în Polonia regiunea Wielkopolski cu un număr de angajați de peste 2.500, angajează muncitori necalificați în cadrul uzinei.
Munca se desfășoară în cadrul uzinei de producere și asamblare a televizoarelor Led urmând instrucțiunile primite de la superiori, respectând standardul de calitate impus și modalitatea de lucru. Este muncă de ECHIPĂ.
Cerințe: se acceptă doar persoanele care nu au probleme de vedere.
În atribuțiile de serviciul intră:
- asamblarea televizoarelor;
- verificarea calității;
- împachetarea și depozitarea produsului finit.
Angajarea este în baza contractului de muncă, ceea ce face posibilă:
* primirea unui salariu stabil;
* primirea a 80% din salariu în timpul bolii (când angajatul este în concediu medical), precum și 70% din salariu dacă lucrătorul se află în spital;
* dreptul la concediu plătit.
Turele de muncă sunt de 8 ore.

Pentru detalii ne gasiti in or. Drochia, str. 31 august, 33.
Tel de contact 079782121
Telefon:
079782121
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide