Montator

FullMobil
Oraș: Ungheni
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania "FullMobil" , producător de mobilă la comandă, angajează personal. (Ungheni)

Activitățile principale ale postului: premontarea mobilierului in fabrică, livrarea și montarea acestuia în locația beneficiarului.

Cerințe:
- seriozitate
- angajament pe termen lung
- bun organizator
- responsabil
- perseverență
- simțul detaliului
- flexibilitate și deschidere la sugestii
- vă place să lucrați în echipă și să faceți diferența împreună

Responsabilități:
- oferirea celor mai bune soluții tehnice privind montajul mobilierului și accesoriilor.
- respectarea cu strictețe a normelor privind activitatea de manipulare și montaj a articolelor.

Oferim condiții de muncă foarte bune, atitudine și o salarizare corectă. Informații detaliate pot fi obținute la numărul de telefon: 078520476 sau puteți expedia CV-ul - seritanumariusss@gmail.com
Telefon:
078520476
Persoana de contact:
Marius
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide