Model online studio videochat

FREYA AGENCY ROMANIA
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
FREYA Agency este un studio de videochat cu adevarat profesionist din Municipiul Ploiesti, Romania. Suntem dotati cu echipamente de lucru special create pentru aceasta industrie. Situat in centrul orasului, intr-o cladire ultramoderna, avand camere de lux, Freya Agency este un studio avangardist de videochat din Ploiesti.

Cum ti se pare ideea de a-ti cumpara o casa in mai putin de 3 ani?
Ce ai spune daca ai afla ca o cariera in domeniul videochatului iti poate aduce castiguri de ordinul miilor de dolari, zilnic?
Freya Agency a fost infiintat din dorinta de a oferi modelelor de videochat din Ploiesti o viziune diferita asupra videochatului, o noua perspectiva a modelului de videochat demonstrand ca visele oricui pot deveni realitate alaturi de echipa potrivita.
Candidatul ideal
- Minim 18 ani;
- Aspect fizic placut;
- Cunostinte de limba Engleza cel putin nivel mediu – citit si vorbit;
- Abilitati bune de comunicare;
- Punctuala – cerinta obligatorie a jobului;
- Creativa si cu imaginatie bogata;
- Cunostinte de utilizare a computerului;
- Disponibilitate de lucru in weekend;
- Disponibilitate de lucru in ture;

Descrierea jobului
- Programul de lucru este in medie de 40 de ore pe saptamana;
- Modelul trebuie sa fie prezent in studio cu 30 de minute inainte de inceperea turei pentru pregatiri initiale. Se poate lucre in trei ture de lucru!
Beneficii:
- Venit minim garantat de 2000 lei pe Luna in primele doua luni;
- Comision 50% din venituri dupa primele doua luni;
- Bonus de 100$ pentru fiecare recomandare;
- Bonusuri de performanta;
- Colaborare cu cele mai bune site-uri din industria adult;
- Training-uri;
- Contract legal de colaborare;
- Confidentialitate;
- Plata la termene fixe;
- Un loc de munca stabil chiar si in vremuri de criza!
- se asigura cazare in Ploiesti.

Vrei sa castigi multi bani si visele tale sa devina realitate chiar acum? Atunci alatura-te cat mai repede echipei noastre! Dupa cateva luni de munca cu noi, problemele tale financiare vor deveni istorie!
Telefon:
+40771464522, +40771464522
Persoana de contact:
Alina
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide