Mentor în citirea rapidă pentru copii (part-time)

INDIGO Mental Club
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Sunteți student în domeniul pedagogic și vă doriți să vă începeți cariera profesională chiar de pe băncile instituției de învățământ, atunci vă așteptăm cu drag în echipa INDIGO Mental Club.

Descrierea jobului:
Organizarea orelor de citire rapidă;
Instruirea copiilor în scopul dezvoltării abilităților de citire rapidă;
Aplicare metodelor moderne de învățare;
Aplicarea a diverselor tehnici de dezvoltare a proceselor psihice.

Cerințe față de candidat:
Studii în domeniul pedagogic (sau în desfășurare);
Vorbire și dicție corectă;
Deținerea calităților de amabilitate, responsabilitate și punctualitate;
Aptitudini de lucru cu copiii;
Aptitudini de comunicare eficientă individuală și lucru în grup;

Ce oferim;
Instruire gratuită;
Posibilitatea de a implementa și dezvolta propriile idei;
Un mediu de învățare și dezvoltare personală;
Program de muncă avantajos;
Salariu motivant.
Dacă cele descrise mai sus sunt despre dumneavoastră, atunci așteptăm să expediați CV-ul la adresa electronică indigo.mental.md@gmail.com
Tel: 079127222
Telefon:
079127222
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide