Medic neurolog

Promed Centru Medical Multispecializat
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Medic Neurolog
Responsabilitati:
• Determinarea corecta a diagnosticului pacientului, prescrierea corectă a tratamentului.
Cerinte:
• Studii universitare medicale
• Stagiu de munca în domeniu minimum 3 ani
• Cunoasterea limbilor română si rusă
• Spirit de echipa
• Corectitudine si respectarea valorilor de baza a clinicii
Asteptăm aplicația ta dacă iți dorești:
· Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
· Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
· Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie
CV-urile se receptioneaza la e-mail: oftalmocorrect@gmail.com (va rugam indicati pozitia pentru care aplicati). Pentru mai multe detalii apelati 079513284.
Multumim tuturor persoanelor interesate, doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.
Telefon:
068707009, 022-743413
Persoana de contact:
Promed
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide