Mecanic

hranenie.md
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Cerințe:
- este obligatoriu să ai studii medii speciale;
- înțelegeți în detaliu structura mașinii și caracteristicile pieselor și materialelor;
- să poată manipula dispozitive și unelte, precum și alte echipamente necesare reparațiilor și diagnosticării auto.

Responsabilitatile locului de munca:
- acceptă vehiculele care sosesc, după ce a aflat de la proprietar motivul contactării centrului de service;
- necesare pentru diagnosticarea vehiculului;
- Găsiți o defecțiune și reparați dispozitivele necesare, fie că este vorba despre o cutie de viteze, sistem de alimentare cu combustibil, șasiu sau alte componente și ansambluri;
-Acceptarea banilor pentru serviciile prestate de acesta.
Telefon:
061714964
Persoana de contact:
Arina Sokolova
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide