Mecanic utilaje agricole

Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Гибкий график работы
Responsabilităţi:

- Diagnosticul sistemului electric și electronic al utilajului agricol;
- Reparația și deservirea tehnică a utilajelor agricole, lucrări executate în atelierele companiei sau cu deplasare la atelierele clienților;
- Recepționarea utilajelor și pregătirea lor pentrul livrare la clienți;
- Punerea în funcțiune a utilajelor agricole și instruirea operatorilor indicați de clienți;
- Întocmirea actelor și rapoartelor solicitate.
Cerinţe:

- Studii medii de specialitate sau superioare, studiile superioare constituie un avantaj;
- Experienţa în domeniu constituie un avantaj
- Orientare către client;
- Cunoaşterea limbilor română și rusă;
- Operativitate în realizarea atribuţiilor specifice;
- Abilităţi de comunicare profesională cu clienţii;
- Capacitate de asimilare rapidă;
- Comportament respectuos;
- Responsabilitate, iniţiativă, punctualitate;
- Permis de conduce de categoria B.
Beneficii oferite:
- Compania oferă un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
- Salariu motivant.
- Automobil de serviciu.
- Telefon corporativ.
- Echipament de protecție individuală.
- Activitate cu program complex.

Cei interesați pot transmite CV-ul la urmatoarea adresă de e-mail: nicku.eu@gmail.com

Vă rugam să indicați în titlul mesajului postul vacant pentru care aplicați.
Doar persoanele selectate vor fi contactate și invitate la interviu.
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide