Mастер сантехник - maestru instalator

O4istka.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 12000 Până la 24000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Dispuși să angajăm refugiați
Требуется мастер сантехник.Un instalator este necesar pentru a curăța canalizarea.

Serviciu De Curățare A Canalizării Cerințe: capabil, responsabil, trebuie să aibă o categorie de permis de conducere - "B" Program de lucru flexibil Salariu de la 12.000 lei pentru 15 zile lucrătoare Описание работодателя: Служба по прочистке канализации в Кишиневе, Требования: трудоспособный, ответственный мастер - сантехник, обязательно наличие водительского удостоверения категории - "B"

Обязанности: - устранение засоров; - профилактическое обслуживание базы постоянных клиентов; - работа по заявкам в разных районах города; - работа на современном профессиональном оборудовании; - обучение. Условия: График работы Скользящий график Зарплата от 12000 лей за 15 рабочих дней.
Telefon:
078213809
Persoana de contact:
Влад
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide