Маркетолог / marketolog

Semseo SRL
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
- Опыт работы в области маркетинга, предпочтительно в IT-сфере или цифровом маркетинге.
- Знания в области SEO, контент-маркетинга, аналитики и других инструментов цифрового маркетинга.
- Навыки планирования и реализации маркетинговых стратегий с учетом бизнес-целей компании.
- Отличные коммуникативные навыки и умение эффективно взаимодействовать с различными заинтересованными сторонами. (Рус/рум)
- Стремление к саморазвитию и следованию новым технологиям и тенденциям в области маркетинга.

Условия:
Офис на Ботанике у парка Долина Роз
График. Пн.- Пн. с 09 до 18
Конкурентная заработная плата + бонусы за достижение результатов.
Возможности для профессионального развития и карьерного роста в динамичной компании.

Если вы готовы присоединиться к нашей команде и внести свой вклад в развитие компании, мы ждем вашего резюме на электронный адрес office@semseo.md

Despre companie:
Căutăm un marketolog talentat și ambițios pentru compania noastră IT, specializată în furnizarea unei game largi de servicii în domeniul marketingului digital, inclusiv optimizarea SEO, integrarea CRM, dezvoltarea și întreținerea site-ului web și completarea conținutului.

Responsabilitati:
-Elaborarea si implementarea strategiilor de marketing tinand cont de specificul serviciilor companiei si de cerintele publicului tinta.
-Planificați și lansați campanii de marketing folosind diverse canale, inclusiv SEO, content marketing, social media etc.
-Analizarea eficacității activităților de marketing și efectuarea de ajustări pentru a obține rezultate maxime.
- Gestionarea brandului companiei și menținerea unui nivel ridicat de recunoaștere și reputație.
-Interacțiunea cu alte departamente ale companiei pentru coordonarea activităților de marketing și atingerea obiectivelor generale de afaceri.
-Analiza pietei si a mediului competitiv pentru a identifica noi oportunitati si tendinte.

Cerințe:
- Experienta in marketing, de preferat in IT sau marketing digital.
- Cunoștințe în SEO, marketing de conținut, analiză și alte instrumente de marketing digital.
- Abilități în planificarea și implementarea strategiilor de marketing ținând cont de obiectivele de afaceri ale companiei.
- Abilități excelente de comunicare și abilitatea de a interacționa eficient cu diverse părți interesate. (Rus/camera)
- Luptă pentru auto-dezvoltare și urmărirea noilor tehnologii și tendințe în marketing
Conditii:
Birou pe Botanika lângă parcul Valea Trandafirilor
Programa. Lun.-Luni. de la 09 la 18
Salariu competitiv + bonusuri pentru obtinerea rezultatelor.
Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră într-o companie dinamică.

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre și să contribui la dezvoltarea companiei, așteptăm CV-ul dvs. prin email (office@semseo.md)
Telefon:
078505420, 022-111-110
Persoana de contact:
Ecaterina
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide