Manager vinzari

FRANC GROUP
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
FRANC GROUP SRL este o companie înregistrată în anul 2015 în Republica Moldova. Activitatea de bază a companiei este comerțul cu produse agricole la nivel national și internaținal. Oficiul central este în Chișinău, dar activează pe întreg teritoriul țarii. Scopul principal al companie este de a livra produse de calitate la preț avantajos partenerilor din țară și de peste hotare.
FRANC GROUP SRL este în căutarea unui manager de vînzări, pentru a fi angajat full time, 8 ore pe zi, cu program de lucru în birou în or. Chișinău, dar și deplasări frecvente în alte localități din țară. Salariu competitiv pe piața munci și achitarea impozitelor.
Responsabilități de bază:
- Cercetarea prețurilor de piață la mărfurile cerealiere
- Expedierea ofertelor de vînzare către potențiali cumpărători
- Identificarea cumpărtorilor și expedierea ofertelor
- Negocierea prețului și a contractelor
- Participarea la încheierea contractelor
- Îndeplinirea termenilor de lucru conform contractelor
- Participarea la încărcări de mărfuri
- Vizite în teritoriu și colectarea monstrelor de marfă de la producători
Alte responsabilități conform necesităților companiei.
Cerințe fața de candidat:
- Experiență de lucru în echipă
- Experiență de comunicare prin email
- Să dispună de mașină proprie și să poată merge în deplasări în scop de serviciu cu acoperirea cheltuielilor de combustibil și amortizarea mașinii
- Să cunoască limba Română, Rusă și la nivel mediu limba Engleză.

Toți cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa de email info@francgroup.com pînă la data de 14 iulie 2017, doar candidați pre-selectați vor fi chemați la interviu.
Telefon:
069396923
Persoana de contact:
Alexandru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide