Manager vinzari

Expert Clinics
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerinţe:
- bune abilităţi de comunicare.
- "obligatoriu" cunoaşterea limbii ruse şi române.
- competenţe de utilizare a calculatorului (Word, Excel).
- abilitatea de a lucra cu documentaţia şi corespondenţa de afaceri.
- responsabilitate, punctualitate şi dinamism.

Beneficii:
- Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist.
- Programe de pregătire şi perfecţionare.
- Un loc de muncă sigur şi plăcut.
- Pachet salarial motivant.
- Perfecţionarea personală şi profesională continuă.
- Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă.

Responsabilităţi:
- relaţionarea cu clienţii, identificarea necesităţilor lor şi oferirea produselor de care au nevoie.
- oferirea de consultaţii privind sortimentul de mărfuri, existenţa mărfurilor şi cantitatea aflată în stoc, termenul de livrare.
- primirea şi prelucrarea comenzilor, întocmirea documentelor necesare.
- informarea clienţilor cu privire la reducerile oferite de companie, precum şi regulile (modalitatea) de plată şi ridicare a produselor.
- evidenţa vânzărilor realizate în cadrul departamentului.
- efectuarea apelurilor la rece către potenţialii clienţi.
Telefon:
060040540
Persoana de contact:
ALA BAJUREANU
Site:
expertclinicsmd@gmail.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide