Manager vinzari

Centrul de Medicină Estetică “ Salvia Med&Spa”
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm Manager Vânzări care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Centrului de medicină estetică Salvia Med&Spa și să îmbunătățim performanța în vânzări
Despre noi
Centru de Medicină Salvia Med&Spa oferă servicii de medicină estetică de înaltă calitate. Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de estetică, preț și calitate.
Descrierea jobului
Pe postul de Manager Vânzări vei fi responsabil de 9 obiective importante:
Să răspunzi la apelurile de intrare ale potențialilor clienți;
Să procesezi fluxul de solicitări din platformele online;
Să efectuezi apeluri de ieșire, aproximativ 30-60 apeluri pe zi;
Să programezi pacienți și să confirmi programările;
Să construiești relații cu clienții de lungă durată;
Să faci constant follow-up către clienții indeciși;
Să înregistrezi toți clienții în sistem de CRM;
Să completezi raportul de vânzări zilnic;
Să cunoști și să respecți procesele și procedurile de lucru ale companiei.
În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
Oferim unui salariu motivant
Program de lucru: Luni-Vineri de la 08:00-17:00, sâmbăta- zi scurtă!
Locația Str. Puskin 49
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
Concediu de odihnă și concediu medical;

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

Ai abilități excelente de comunicare, prezentare și relaționare cu clienții ;
Ai experiență în poziție similară, manager vânzări.
Ai cunoștințe și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client.
Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului.
Ai cunoștințe de MS Office.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email : salviamed.spa@gmail.com
cu tema email „Vreau să lucrez la Salvia Med&Spa în calitate de Manager Vânzări
Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.
Telefon:
068188988
Persoana de contact:
Alisa Baxanean
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide