Manager vinzari / top manager

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Despre companie:
Companie din domeniul constructiei, decoararea fatadelor cu material compozit , fatade ventilate, Fatade din sticla

Responsabilități:
• Atragerea permanentă de noi clienți, menţinerea unei bune relaţii de colaborare cu aceștia;
• Comunicarea cu superiorul ierarhic și colegii responsabili de produs în scopul optimizării activității;
• Întocmirea deconturilor de cheltuieli și foilor de parcurs pentru fiecare vizită pe teren.
• Negocierea contractelor și monitorizarea corectitudinii acestora.

Cerințe:
• Studii superioare în domeniul vinzari (studii în domeniile economie, comet, );
• Experiență de muncă minim 1 an pe o poziție similară;
• Cunoștințe foarte bune de limba română și rusă;
• Cunoaștere avansată a pachetului Ms Office;
• Abilități de comunicare și negociere, atenție, seriozitate;
• Permis de conducere - categoria B.

Oferta companiei:
• Salariu motivant, bonusuri de performanță, prime de sărbători;
• Telefon, PC, automobil de serviciu;
• Grafic de lucru stabil.

Cei interesați pot trimite CV-ul la adresa de email:
bordan-elena@mail.ru Telefon de contact 068645267
În CV indicați codul postului vacant: manager vinzari/Top Manager
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.
Telefon:
068645267
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide