Manager vinzari (show-room)

Alba iulia - Furniture and Decoration - Qatar
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati de baza:
Prezentarea, vinzarea mobilei si obiecte de design interior in Qatar catre clienti;
Negocieri, incheierea contractelor, construirea relatiilor pe termen lung cu clientii.

Ce aptitudini si cerinte trebuie sa aveti:
Abilitati dezvoltate de comunicare;
Vorbirea fluenta a limbii engleze;
Virsta intre 25-40 ani;
Flexibilitate, rezistenta la stres, ambitios; abilitatea de a lucra in echipa;
Capacitate de a asculta si de a identifica necesitatile clientului;
Abilitatea de a convinge;
Responsabilitate, de a duce lucrurile la un bun sfirsit;
Sinceritate, indeplinirea onesta a sarcinilor in cadrul companiei;
Cunoașterea produselor/serviciilor companiei, a concurenților;
Cunoasterea utilizarii PC (email, excel, word, explorer).

Noi oferim:
Lucru intr-un colectiv de profesionisti, intr-o companie stabila si prestigioasa, lider in domeniu mobiliar din Doha, Qatar (fondata in anul 2013);
Scolarizare pe gama de produse;
Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
Angajare oficiala, pachet social complet, asigurare medicala;
Cazare si transport gratuit;
Salariu motivational + comision in functie de rezultate;
Telefonie mobila corporativa;
Atmosfera prietenoasa si respect reciproc.
In companie se promoveaza relatia pe termen lung.
Telefon:
97433366528
Persoana de contact:
Rami
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide